Apartament okazion elbasan

OKAZION!! SHITET AMBIENT BIZNESI NË HAJDARAN, ELBASAN Shto te të preferuarat Printo. OKAZION!! SHITET AMBIENT BIZNESI NË HAJDARAN, ELBASAN 800 EUR / m2. ID e Pronës 6371. Sipërfaqe 252 M2 . Lloji Ambjent Biznesi. …Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 9 … NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet te rruga 5 maji perballe qendres tregetare Concord Centerdetails posted 29 January 22:23 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Albania > Elbasan region > Elbasan Kuadratura 555 m² Numri i dhomave 2 Description. Apartamenti esht i rregulluar. honda cd 200 workshop manual pdf
shes apartament Kati pare 1+... 245.000 Lek Elbasan Dyqan+Shtepi OKAZION 33.000 Lek ElbasanProna Okazion - Njoftime Dhe Oferta Online! ... Elbasan Vlorë Shkodër Pogradec Fier-Çifçi ... Kavajë Laç More cities » Dergo Njoftim Njoftimet e Fundit SHIKO ... apartament 3+1 në shitje pranë ‘’rrugës së elbasanit’’ apartamenti ka një …Jan 27, 2019 · Shes apartament ne elbasan dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 shtepi ne shitje vlore shtepi private ne tirane apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje don bosko Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe perj105 m2 + 40 m2 verande ne katin e 5..!! NE … laxmi mantra lyrics in english apartament 3+1 në shitje pranë ‘’rrugës së elbasanit’’ apartamenti ka një …OKAZION!!!SHITET Elbasan 24 August 18:48 58,000.00 € 6 foto Apartment / Apartment Një … jimin marriage
Apartament 3+1 në shitje në “lion park” rruga e elbasanit apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 262.01 m2, sipërfaqe neto 211.42m2 dhe sipërfaqe ballkoni 11.90 m2 organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, gar... 25/06/2022 13:19... Lexo detajet.. 199,000 Euro.APARTAMENT EKSLUZIV DHE OKAZION PER SHITJE. Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim ne nje pallat 9 katesh. Organizim ne : Dhome gjumi . Sallon Ndenje + Kuzhin. Tualet me dritare natyrale + ballkon. Siperfaqa bruto 75.05m2. Fazat e fundit te punimeve , faz pllake. Adresa : Rruga e KavajesJan 27, 2019 · Shes apartament ne elbasan dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 shtepi ne shitje vlore shtepi private ne tirane apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje don bosko SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, DURRES! Vila e Zogut Durrës, Albania. 110 m 2. 2. 2. 10. Per Shitje.Shitet apartamant 2+1 80m2. 32 500 EUR. Numri i dhomave: 3. Sipërfaqe: 80. 16 Nën 00:08 Agjent për shitje të pronës. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ! ID: Billion1034. 135 000 EUR. Numri i dhomave: 5.Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Në Shitje 1119-47T 200.000 € Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 119.5 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ... perfectly inelastic collision formula
APARTAMENT EKSLUZIV DHE OKAZION PER SHITJE. Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim ne nje pallat 9 katesh. Organizim ne : Dhome gjumi . Sallon Ndenje + Kuzhin. Tualet me dritare …🔥🔥🔥ULJE CMIMI OKAZION Apartament 120 metra 46.000€ EL . 120 m²; 4 dhoma; Elbasan 11 korrik 14:09Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej 252 m² i pozicionuar në katin zero të një pallati 4 katësh në një zonë periferike, nga më të mirat dhe më të qetat në qytetin e Elbasanit, 3 km nga qendra e qytetit. Ofrohet për ju me një çmim okazion prej 800 €/m². Për më shumë informacione ose […] what cards does paypal not accept Okazion , Elbasan : Garsoniere. Elbasan 27 gusht 08:54. Me Marrveshje. 2 foto. Shtepi / Vila Shtepi Antike Lagja Kala . ... SHITET APARTAMENT 3+1, NË LAGJEN 28 ...Shitet apartament 2+1 rruga e Elbasanit. 150,000€ ... Në shitje apartament 1+1 Kopshti Zoologjik. 75,000€ ... Qarku Elbasan. Toggle Content ...MirLir.com: Patundshmeri në shitje në Elbasan - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Elbasan!Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... Shtepi & Vila ne Shitje. 11/10.. Shiten Vila dhe Apartamente te Perla Resort, Gjiri i Lalzit. 795.00 € 573.43 GBP 872.51 USD. 1; Perzgjidh faqe: I avancuar Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej 252 m² i pozicionuar në katin zero të një pallati 4 katësh në një zonë periferike, nga më të mirat dhe më të qetat në qytetin e Elbasanit, 3 km nga qendra e qytetit. Ofrohet për ju me një çmim okazion prej 800 €/m². Për më shumë informacione ose […] guncrafter industries instagram APARTAMENT | Elbasan. Vendbanime , 972. Sport dhe rekreacion , 115. Automjete , 106. Elektronika , 13. Biznes dhe punë , 11. Të tjera , 4. Shtëpi dhe familje , 3. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Shitet apartament ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit te Ekonomise. Apartamenti ndodhet …SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN 'KONGRESI ELBASANIT' , ELBASAN. Apartamenti …apartament 3+1 në shitje pranë ‘’rrugës së elbasanit’’ apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 100.7 m2 ndodhet në katin e v-të të një pallati ekzistues organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, ... #okazion yzberisht ; Shtepi me qera (10937) Shtepi ne shitje (9398)OKAZION! Apartament 3+1. Rruga e Elbasanit/Ambasada USA/Stadiumi Kombetar/RTSH | Tirane. ... Apartament ne elbasan dhe apartamente me cmime okazion. freeroll poker atlanta
Okazion , Elbasan : Garsoniere Elbasan 27 August 08:54 With agreement 12 foto House / Villas Shitet Shtepi me qertifikat pronsie 1560 m² > 10 dhoma Elbasan 23 August 17:33 400,000.00 € 2 foto House / Villas Shtepi Antike Lagja Kala Elbasan 15 August 07:26 200,000.00 € 6 foto House / Villas Shitet apartament. 113 m² 3 dhomaShitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 9 … NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet te rruga 5 maji perballe qendres tregetare Concord CenterJan 27, 2019 · apartamente ne shitje elbasan Online 270 lexues | 20 njoftime ne pritje 142,200 Euro 142,200 Euro Opsione Apartamentesh Në Shitje, Tulipan Residence Zone Periferike | Tirane 1+1 Dhoma|Sallon 78 m2 Siperfaqa Bosh Mobilimi 1 Kati Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Elbasan, Jepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore ne Lgj."28 Nentori" E... Na kontaktoni. ... Okazion ! SHITET Apartament 1+1 kati 3, Sip. 61 m2 ne pallat ekzistues , Lgj.Partizani , Elbasan. * Cmim shitje 27 milione lek / i negoc.! * 0694791410 / viber ...Okazion apartament Bicikleta Audi a5 Elbasan Qera Me qera shitet peugeot 4x4 1+1 Toyota Toyota land cruiser GLK Golf 7 Fiat punto Audi a6 5 Maj Jepet me qera Audi a3 2+1 qender Audi A4 Shitje Ford fiesta don bosko Golf 5 Apartamente me qera Rinia Vito Shtepi Golf Shtepi ne shitje Apartament 2+1 Polo shtepi private apartament ne elbasan shtepi ... mytek brooklyn amp specs
Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al. 20 Nën 22:31 Duplex 137m2 88 000 EUR Numri i dhomave: 5 Dje 21:44 shitet shtepi 1+1 71 m2 + 69m2 verande Shitet apartamant 2+1 80m2. 32 500 EUR. Numri i dhomave: 3. Sipërfaqe: 80. 16 Nën 00:08 Agjent për shitje të pronës. NE ELBASAN APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE ! ID: Billion1034. 135 000 EUR. Numri i dhomave: 5.Jan 27, 2019 · Apartament 3+1 në shitje në “lion park” rruga e elbasanit apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 262.01 m2, sipërfaqe neto 211.42m2 dhe sipërfaqe ballkoni 11.90 m2 organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, gar... 25/06/2022 13:19... Lexo detajet.. 199,000 Euro. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj apartament okazion Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë ...shes apartament Kati pare 1+... 245.000 Lek Elbasan Dyqan+Shtepi OKAZION 33.000 Lek Elbasan sbc guidepost report summary OKAZION!! SHITET AMBIENT BIZNESI NË HAJDARAN, ELBASAN Shto te të preferuarat Printo. OKAZION!! SHITET AMBIENT BIZNESI NË HAJDARAN, ELBASAN 800 EUR / m2. ID e Pronës 6371. Sipërfaqe 252 M2 . Lloji Ambjent Biznesi. …Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 9 … NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet te rruga 5 maji perballe qendres tregetare Concord Center Jepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore ne Lgj."28 Nentori" Elbasan.Apartamenti jepet per rezidente te huaj ose vendas me afat kohor mbi 12 muaj si dhe cmim 25.000 lek/m ( i negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410 SHITET Apartament 2+1, k5 me Sip.65 m2 ne pallat ekz. perball selise PD ne Elbasan . * Cmim shitje 45 milione lek ! * 0694791410 / viber - whatsapp. Vendndodhja: Elbasan, Elbasan, ALNov 15, 2022 · APARTAMENT EKSLUZIV DHE OKAZION PER SHITJE. Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim ne nje pallat 9 katesh. Organizim ne : Dhome gjumi . Sallon Ndenje + Kuzhin. Tualet me dritare natyrale + ballkon. Siperfaqa bruto 75.05m2. Fazat e fundit te punimeve , faz pllake. Adresa : Rruga e Kavajes Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane Në Shitje 1119-47T 200.000 € Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 119.5 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ... most toxic book fandom Shitet apartament 1+1, me hipoteke. Shitje. Shitet apartament 1+1 me dokumenta pronesie hipoteke, me sipërfaqe 60 m2, kati i 3-të tek... Rezidenca. 1 year, 8 muaj më parë. 2065 Shikime. Shiko më shumë. Okazion , Elbasan : Garsoniere. Elbasan 27 August 08:54. With agreement. 2 foto. House / Villas Shtepi Antike Lagja Kala . ... SHITET APARTAMENT 3+1, NË LAGJEN 28 ... school rankings
Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej 252 m² i pozicionuar në katin zero të një pallati 4 katësh në një zonë periferike, nga më të mirat dhe më të qetat në qytetin e Elbasanit, 3 km nga qendra e qytetit. Ofrohet për ju me një çmim okazion prej 800 €/m². Për më shumë informacione ose nje vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2245 Të dhëna shtesë Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe perj105 m2 + 40 m2 verande ne katin e 5..!! NE NDERTIM…!! Apartementi ndodhen te Rr. e Elbasanit, prane Xibrakut, nApartamente okazion te liqeni dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 shtepi private ne tirane shtepi ne shitje vlore apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje don boskoShitet apartament 2+1+2 në lagjen Visarjon Xhuvani. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri, në një nga zonat më të prefer [...]. jeffrey dahmer dad died Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitje okazion,kategori Apartamente,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. apartamente ne shitje ne tirane +355 67 403 2997. Shqip. Shqip ... Okazion! Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 99m 2 Astir - Boulevard Kashar. nozel x reader x fuegoleon
Prona-apartament ne elbasan. Apartament ne elbasan dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 shpi me sera ne allias apartamente ne shitje Tirane 2022 shtepia ne shitje urgjente apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi te lira ne tirane apartamente ne shitje ne astir shtepi ne shitje tirane 2022 garsoniere ne shitje ne tirane 1 ...Më të kërkuarat Autovetura (159) Makineri bujqësore (50) Automjete (49) Shtëpi Private (49) Pajisje të përdorura (39) Apartamente (33) Truall (27) Lajme Më të funditOkazion , Elbasan : Garsoniere. Elbasan 27 gusht 08:54. Me Marrveshje. 2 foto. …Jan 27, 2019 · Apartament 3+1 në shitje në “lion park” rruga e elbasanit apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 262.01 m2, sipërfaqe neto 211.42m2 dhe sipërfaqe ballkoni 11.90 m2 organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, gar... 25/06/2022 13:19... Lexo detajet.. 199,000 Euro. Apartament ne qender elbasan dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime ... Okazion: shitet apartament panoramik në qendër të qytetit.Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country eoin colfer artemis fowl
Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa countryOkazion Kleringu Prane Pazarit te Ri Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vih... <150,000€ 1 dhomë 1 tualet Tiranë E RE 2 dhoma - 2 tualete 118,000€ Cmim i diskutueshem 128,000€ Prane Shkolles 4 Deshmoret, Shitet Apartament 2+1 Me Ha... - 92m 2details posted 29 January 22:23 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Albania > Elbasan region > Elbasan Kuadratura 555 m² Numri i dhomave 2 Description. Apartamenti esht i rregulluar. repo sheds for sale nc MirLir.com: Patundshmeri në shitje në Elbasan - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Elbasan!Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... Shtepi & Vila ne Shitje. 11/10.. Shiten Vila dhe Apartamente te Perla Resort, Gjiri i Lalzit. 795.00 € 573.43 GBP 872.51 USD. 1; Perzgjidh faqe: I avancuar Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 9 … NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet te rruga 5 maji perballe qendres tregetare Concord CenterShitet ambient biznesi me sipërfaqe prej 252 m² i pozicionuar në katin zero të një pallati 4 katësh në një zonë periferike, nga më të mirat dhe më të qetat në qytetin e Elbasanit, 3 km nga qendra e qytetit. Ofrohet për ju me një çmim okazion prej 800 €/m². Për më shumë informacione ose […] Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Apartamente | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al. e90 retrofit headlights Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 9 … NE NDERTIM..!! Apartamenti ndodhet te rruga 5 maji perballe qendres tregetare Concord CenterOKAZION! Apartament 3+1. Rruga e Elbasanit/Ambasada USA/Stadiumi Kombetar/RTSH | Tirane. ... Apartament ne elbasan dhe apartamente me cmime okazion.Kati. Okazion per pak dite: komuna e parisit (afer kika 2)- white tower 2+1+2wc : *151,050€ (i padisk*) 100.7 m2 || rr. medar shtylla ( kristaq rama) - kati 7 banim - lindje q3460 ( ndertimi me cilesor per momentin, ne zemer te komunes se parisi... 20/11/2022 13:12... project source shelves
Jan 27, 2019 · Apartament nË shitje 1+1 i mobiluar, elbasan. 🏷 𝗖̧𝗺𝗶𝗺𝗶 : 45.000$ shitet apartament 1+1, elbasan. ⭕️apartamenti ndodhet ne lagjen emin matraxhiu,elbasan. 📐sipërfaqe bruto 70 m² 📐sipërfaqe neto 61.58... 29/10/2022 13:46... Lexo detajet.. 120,000 Euro Jepet me Qera apartament i ri 2+1 i mobiluar me sip.110 m2 ,kati 4 prane Postes Qendrore ne Lgj."28 Nentori" Elbasan.Apartamenti jepet per rezidente te huaj ose vendas me afat kohor mbi 12 muaj si dhe cmim 25.000 lek/m ( i negociueshem) ! Tel. : +35554240020 Cel. : +355694791410Elbasan. Patundshmeri. Apartment / Banesa. APARTAMENT NE SHITJE OKAZION. details posted 30 March 13:07 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Elbasan Shto në krahasim Shes apartament 2+1 Shitje Shes apartament 2+1,i kompletuar,perballe stacionit te trenit.Apartamenti eshte 65 m ,kati i 5... alketakajo 2 year , 3 muaj më parë 2608 Shikime Shiko më shumë 45 LEKË Apartamente Elbasan Shto në krahasim 4 Okazion Shitje yamhill county breaking news
About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms PrivacyOKAZION!!!SHITET. Elbasan 24 gusht 18:48. 58.000 €. 6 foto. Një nga zonat më të frekuentuara të qytetit të Elbasanit japim me qira super apartament.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms PrivacyApartament 1+1 elbasan dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me cmime te lira, shtepi me kredi dua prona apartamente ne shitje te fresku kerkoj te blej shtepi ne tirane garsoniere ne shitje tirane shes blej shtepi kompleksi kika 2 shtepi ne shitje vlore shtepi private ne tirane apartamente ne shitje yzberisht shtepi ne shitje don bosko edgerouter x set dns apartamente ne shitje ne tirane +355 67 403 2997. Shqip. Shqip ... Okazion! Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 99m 2 Astir - Boulevard Kashar.Shitet ambient biznesi me sipërfaqe prej 252 m² i pozicionuar në katin zero të një pallati 4 katësh në një zonë periferike, nga më të mirat dhe më të qetat në qytetin e Elbasanit, 3 km nga qendra e qytetit. Ofrohet për ju me një çmim okazion prej 800 €/m². Për më shumë informacione ose […] anthony zeoli obituary